Veearvesti raadiomooduliga AP data IIIVeearvesti raadiomooduliga AP data III

Veearvesti niisugune mudel on juba varustatud raadiomooduliga. Veekulu arvestatakse kontaktivaba anduriga ning andmed salvestab mooduli elektroonikasüsteem. Andmed jooksva tarbimise kohta näitude võtmise päeval, kuu keskel ja kuu lõpul, samuti informatsioon veearvesti korrasoleku kohta edastatakse sisseehitatud saatjaga ning neid on võimalik vastu võtta väljaspool korterit.

Raadiomooduli tööiga on 10 aastat. See tähendab, et pärast esimest kontrollimist on võimalik asendada vaid veearvesti, ilma et oleks tarvis paigaldada uut raadiomoodulit. Tänu sellele on võimalik vähendada veearvestile tehtavaid kulutusi ligikaudu 50 % võrra.

Raadiomooduliga AP data III varustatud vee-arvestid edastavad raadiolainete kaudu signaale veetarbimise ja mõõteriista tööseisukorra kohta GSM-i teel Techemi arvestuskeskusse. Süsteem data III ei vaja mingeid lisaseadmeid ega kaableid. Peab lisama, et kõik raadiomooduliga veearvestitel on enesekontrolli-funktsioon, tänu millele iga manipuleerimiskatse või tagasivool registreeritakse ja salvestatakse mõõteriista mällu. Muud veakoodid: plommide eemaldamine, tagasivool, arvesti peatamine jne.

Lisaks tavalisse klassi kuuluvatele veearvestitele on Teil võimalus soetada kõige täpsemaid veearvesteid, mis on sertifitseeritud vastavalt Euroopa uuele direktiivile MID, mis tähendab kõrgeimat turgudel saadaolevat klassi.

Veearvesti raadiomooduliga APTehnilised andmed:

Gabariitpikkus: 80 mm, 110 mm, 130 mm
Q n: 2,5 m³h 1,5 m³h
Мõõteklass: А või B
Q min: Qn25 – klass А
Qn50 – klass B
Rõhukadu 100 mbar juures: 0,25 m³h
Mõõtediapasoon: 0,1-10,000 m3h

Veearvesti “jälgib” pidevalt elaniku käitumist ja veevarustussüsteemi töö õigsust. Mõned veakoodid: plommide eemaldamine, tagasivool, arvesti seiskumine jne.

 

lang: et