Optimatic tooteid saab osta Küttemaailma esindusest.

Optimatic tooteid saab osta Küttemaailma esindusest.

Kauglugemissüsteemid – 10 aastat kogemust

Optimatic kaubamärgi all arvestuslahendusi arendav Küttemaailm OÜ on rajanud kauglugemissüsteeme Eestis juba ligi 10 aastat. 

Meie lahendused hoiavad vee- ja küttekuludel silma peal rohkem kui 30 asulas üle Eesti. Aasta 2015 alguses käivitasime Eesti esimese mastaapse kaugkütte arvestusprojekti, mille raames varustame järgneva kahe aasta vältel kaheksas Eesti linnas enam kui 5000 kaugküttevõrgu mõõtepunkti Optimatic seadmetega, mis jälgivad reaalajas soojuse tarbimist ning võrgukarakteristikuid, võimaldades nii tarbijatel kui ka võrguoperaatoritel häälestada ja tõhustada oma küttesüsteemide tegevust.

Oleme maailma parima kogemusega individuaalsete kütte- ja veearvestussüsteemide ja kauglugemistarvikute arendaja TECHEM esindaja Eestis. Samuti esindame Baltikumi suurima arvestussüsteemide tootja Axis Industries toodangut mida turustame AXIOMA kaubamärgi all.

AXIOMA tootesarja kuulub:

  • QALCO tooterühm koondab arvestustehnoloogia lahendusi. Selle tooterühmas on esitatud erinevad mõõteseadmed, nagu soojuse- ja veearvestid.
  • ENCO tooterühm koondab lahendusi kauglugemissüsteemide ja andmehalduse vallas.

Optimatic on Teie usaldusväärne partner – kaugloetavad arvestid ja komponendid maailma juhtivatelt tootjatelt – Kamstrup ja Axioma veearvestid ja soojusmõõtjad, Techem küttekulujaoturid või Honeywell kaasaegne koduautomaatika – parimad lahendused leiate meilt.

Meie missiooniks on elu-, äri- ja avalike hoonete, katlamajade ning soojus- ja veevõrkude energia/veekulude vähendamiseks vajalikke arvestuse- ning energiasäästualaste tehnoloogiate ja materjalide tarnimine oma klientide individuaalsetest vajadustest lähtuvalt, soodsalt ja kiiresti.

Oleme Altius Energia gruppi kuuluv profimüügiettevõte, mis tegutseb Eesti, Soome ja Rootsi turul ja meie tootevalikus on ligi 50 000 insenertehnilist toodet sealhulgas radiaatorid, ventiilid, arvestid, katlad ning paljud muud kütteseadmed ja torumaterjalid.

Küttemaailma all tegutseb registreeritud kaubamärgina ka Radiaatorikeskus, mis pakub suurimat valikut erinevaid keskkütteradiaatoreid Läänemere regioonis alates igapäevastest paneelradiaatoritest kuni eritellimusel valmistatud disainradiaatoriteni. Radiaatorikeskuse ladudes on alati ligi 20 000 radiaatorit, mis tagab klientidele suurima valiku ning kiireima tarne.