Mugavusautomaatika

Honeywell Evohome koduautomaatika toob täiusliku mugavuse

Evohome on innovaatiline küttesüsteemi juhtimissüsteem. Keskne juhtpaneel on värvilise LCD ekraaniga, millelt on võimalik kiiresti ja mugavalt juhtida 12 erineva tsooni temperatuure, olgu selleks siis radiaator või põrandaküte. Evohome pakub kõige rohkem võimalusi temperatuuri kontrollimiseks kodus. Peale selle on iga toa temperatuuri eraldi reguleerimiseks olemas kasutajasõbralik rakendus, mida saab kasutada tahvelarvuti või nutitelefoni vahendusel. Nii saab reguleerida kodu temperatuuri olles ise tööl, restoranis või kodus sohva pealt lahkumata. Rakendus sobib kasutamiseks IOS ja Android seadmetega.

Suurem kontroll

Evohome pakub kõige rohkem võimalusi temperatuuri kontrollimiseks kodus. Juhtpaneeli ja radiaatorite kontrolleri HR92 abil saab iga ruumi temperatuuri eraldi reguleerida. Peale selle on iga toa temperatuuri eraldi reguleerimiseks olemas kasutajasõbralik rakendus, mida saab kasutada tahvelarvuti või nutitelefoni vahendusel. Nii saab reguleerida kodu temperatuuri olles ise tööl, restoranis või kodus sohva pealt lahkumata. Rakendus sobib kasutamiseks IOS ja Android seadmetega.

Rohkem mugavust

Evohome kasutab mitmeid tehnoloogilisi arendusi, mille koos kasutamine annab kodule parima mugavuse. Näiteks võimaldab evohome vannitoa või kabineti kütmist, kui elutoas põleb kamin. Peale selle on evohome ideaalne, kui majas asub kontor, salong või muu ruum, mida on tarvis kütta vaid vajaduse korral. Kuid evohome on suurepärane lahendus ka multifunktsionaalsetele hoonetele nagu näiteks klubid, kultuurimajad või väikesed kontorihooned. Sõltuvalt kasutajate erinevatest nõudmistest on võimalik igas ruumis saavutada kiiresti ja lihtsalt soovitud temperatuur.

Väiksem energiakulu

Keskmisest energiakulude arvest 87% moodustab ruumide ja sooja vee kütmisele tehtav kulu. evohome aitab säästa energiat, kuna võimaldab jaotada elamu erinevateks tsoonideks. Igas ruumis saab kütet reguleerida eraldi, mis tagab suurima mugavuse ja säästab energiat. Tsoonide kaupa kütmise korral fikseerib süsteem, kui mõnes ruumis on jäänud lahti aken ja kohandab kütteseadistuse ise sellele vastavaks. evohome automaatika arvestab ka seda, kui kiiresti elamu küttesüsteem elamu üles soojendab ja kui kiiresti elamu maha jahtub ning kohandab kütteregulatsiooni sellele vastavaks. Seega, olenemata sellest, kas inimene veedab õhtu kodus töötades või viibib kodunt eemal, evohome aitab igal juhul energiat säästa.

Honeywell Evohome tutvustus (pdf)