Kaugloetavad soojusarvestid

kaugloetav soojusarvesti qualcosonicKaugloetavad soojusarvestid mõõdavad tarbitud soojuse või jahutusenergia hulga MWh väärtuses. Eestis on levinud nii ultraheli soojusarvestid, mis kasutavad ultraheli põhimõttel töötavat andurit (mis tagab ülima arvestuse täpsuse), kui ka mehaanilised soojusarvestid, mis on kindlasti hinnalt tunduvalt soodsam lahendus ja mida kasutatakse pigem väiksemate vooluhulkade mõõtmiste puhul.
Eriti suurte vooluhulkade ja kõrgete temperatuuride korral kasutatakse ka induktiivseid soojusarvesteid.
Uue elamu projekteerimine või vana küttesüsteemi renoveerimine – mõlema puhul on oluline valida sobiv energiaarvesti õigete parameetritega. Oleme valmis Teid aitama – meie spetsialistid aitavad leida õige lahenduse ja valida sobivaima seadme meie valikust.
Euroopa Liidu ühtne energiasäästu poliitika ja erinevad nõuded CO2 heitkoguste vähendamiseks teevad energiatarbimise mõõtmise hädavajalikuks nii kaugkütte teenusepakkujale kui lõppkasutajale, tagades selliselt läbipaistva arveldussüsteemi mõlema poolte jaoks. Samuti on energiatarbimise mõõtmine hea viis majapidamise energiatõhususe jälgimiseks – eriti juhul, kui mõõtja on varustatud kauglugemismooduliga. Iga seadme on võimalik varustada vajaliku kommunikatsiooni mooduliga – olgu see M-bus, MOD-bus või traadivaba raadiomoodul: pole vahet, kas ehitate majasiseselt ise tarbitavate andmete lokaalse võrgu või soovite saada meilt serverimajutusega kaugarvestuse täisteenuse – pöörduge meie poole ja koos leiame parima lahenduse.

 

lang: et