RFM-RBT Juhtmeta M-BUS andmete vastuvõtja

Juhtmeta M-BUS-vastuvõtja RFM-RBT on seade, mis kogub B METERSi toodetud veearvestitele, soojusarvestitele, küttekulujaoturitele või temperatuurianduritele paigaldatud raadiomoodulite edastatavaid mõõteandmeid vastavalt WMBUS-standardile ning edastab need omakorda Bluetoothi (WPAN) protokolli abil ANDROID-süsteemiga nutitelefoni või tahvelarvutisse.
Tasuta rakendus, mille saate alla laadida Google Play Store’ist, võimaldab teil lihtsasti ja kiiresti vaadata ja alla laadida individuaalsete lõppkasutajate andmeid, salvestada need otse lugemisseadmesse või saata need e-posti aadressile.

RFM-RBT_et_ru.pdf

 

RFM-RX2 Juhtmeta M-BUS-vastuvõtja/-konfiguraator

Juhtmeta M-BUS-vastuvõtja/-konfiguraator RFM-RX2 on USB-seade, mida kasutatakse B METERSi veearvestite ja soojusarvestite raadiomoodulite edastatavate mõõteandmete konfigureerimiseks ja kogumiseks vastavalt WMBUS-standardile. RFM-RX2 on mõeldud kasutamiseks koos B METERSi poolt välja töötatud häälestus- ja näidulugemise tarkvaraga. Vastuvõtjal on SMA-pistik, mis hõlbustab 360° pööratava antenni eemaldamist ja vahetamist.

 

 

 

RFM-RX2_ET-RU.pdf