Kauglugemissüsteemi kontrollerid ja koduautomaatika

JuhtpaneelJuhtpaneel

Värvilise juhtpaneeli abil saab reguleerida aega ja temperatuuri kuni 12 tsoonis. Iga tsoon tuleb seadistada eraldi. Juhtpaneel arvutab välja katla säästlikuks kütmiseks vajaliku optimaalse soojusvajaduse ja puutetundliku ekraani tõttu on seda lihtne kasutada.


RadiaatorikontrollerRadiaatori kontroller

Lokaalselt saab temperatuuri reguleerida radiaatori kontrolleri abil. Kontrollerid on kergesti loetavad ja energiasäästlikud. Soojusvajadusest lähtuvalt on küte juhitud energiasäästlikult ja kuna kommunikatsiooni edastatakse kahepoolselt, on tagatud katkematu ühendus juhtpaneeliga.


Digitaalne sisetermostaatDigitaalne sisetermostaat

Kui radiaatori kontrolleriga ei õnnestu saavutada soovitud temperatuuri, siis sobib teile seinale monteeritav või tavaline DTS92. Kuna kommunikatsiooni edastatakse kahepoolselt, on tagatud katkematu ühendus juhtpaneeliga. Ruumid köetakse energiasäästlikult ja vastavalt teie soojusvajadusele.


Põrandakütte kontrollerPõrandakütte kontroller

Kasutades põrandakütte kontrollerit HCE80, saab evohome automaatikat suurepäraselt kombineerida põrandaküttega. Standardlahendusena on eraldi võimalik reguleerida 5 tsooni (kuni 15 soojusringi). Kasutades HCE80 lisamoodulit, on võimalik reguleerida 8 tsooni (kuni 24 soojusringi).


Katla kontrollerKatla kontroller

Katla kontroller evohome on kasutatav peaaegu kõikide küttekehadega, nii lihtsalt sisse- ja väljalülitatava katlaga kui ka OpenTherm (katla ja kontrolleri vahel avatud digitaalne sideprotokolli tüüp) kateldega. Katlal on juhtmevaba ühendus juhtpaneeliga ja kütet saab reguleerida tasuta mobiilse rakenduse kaudu.


Interneti moodulInterneti moodul

Interneti moodul võimaldab evohome koduautomaatikat kasutada eemal viibides nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel. Mobiilse rakenduse abil on nii võimalik evohome automaatikat kasutada mis tahes asukohast nii ruumides sees kui väljas viibides.